Prezentowane na stronie produkty są wyrobami medycznymi.
Dla bezpieczeństwa używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

PICO 7 - system do podciśnieniowej terapii leczenia ran (NPTW)

759,26 zł

PICO 7, system do podciśnieniowej terapii leczenia ran (NPTW) - zestaw z 2 opatrunkami.

Wymiary
Ilość
Dostępny produkt z innymi opcjami

 

Bezpieczeństwo Płatności

 

Szybka dostawa

PICO to mobilny system do podciśnieniowej terapii leczenia ran zaprojektowany w celu poprawy jakości życia pacjentów z ranami.

Dyskretne i ciche urządzenie PICO jest odpowiednie do stosowania zarówno w lecznictwie szpitalnym, jak i ambulatoryjnym. Pacjent może być wcześniej wypisany ze szpitala, a jego leczenie nadal trwa, co nie ogranicza mobilności pacjenta i pomaga w szybkim powrocie do dotychczasowego stylu życia.

Wskazania do stosowania

Jednorazowy system terapii podciśnieniowej PICO 7 jest wskazany dla pacjentów, którzy mogliby skorzystać z urządzenia odsysającego (terapia ran podciśnieniowych), ponieważ może wspomagać gojenie się ran poprzez usuwanie wysięku o niskim lub umiarkowanym poziomie i materiałów zakaźnych. Jednorazowy system terapii podciśnieniowej PICO 7 nadaje się do użytku zarówno w warunkach szpitalnych, jak i domowych. Odpowiednie rodzaje ran obejmują:

 1. Chroniczny

 2. Ostry

 3. Traumatyczny

 4. Rany podostre i rozebrane

 5. Oparzenia częściowej grubości

 6. Wrzody (takie jak cukrzyca lub ciśnienie)


– Owrzodzenia żylne podudzi – system PICO 7 może być stosowany w połączeniu ze stopniowaną terapią uciskową w leczeniu owrzodzeń żylnych podudzi.

 1. Płaty i przeszczepy

 2. Zamknięte nacięcia chirurgiczne

Jednorazowy system terapii podciśnieniowej PICO 7 stosowany na zamkniętych nacięciach chirurgicznych ma na celu pomóc w zmniejszeniu częstości występowania:

 1. Powierzchowne i głębokie zakażenia miejsca nacięcia chirurgicznego u pacjentów wysokiego ryzyka w ranach klasy I i II

 2. Seroma pooperacyjna

 3. Opalizowanie

Specyficzne kody