Prezentowane na stronie produkty są wyrobami medycznymi.
Dla bezpieczeństwa używaj ich zgodnie z instrukcją użytkowania lub etykietą.

Wkładka odciążająca z systemem FORS™-15 - uniwersalna

184,26 zł

Trwała i elastyczna wkładka ortopedyczna odciążająca stopy, dla osób z uszkodzeniami stóp (jak np. owrzodzenia, pęcherze), dla wrażliwych stóp. Idealna dla diabetyków - osób chorych na cukrzycę.

Wkładka uniwersalna – do samodzielnego przycięcia.

Cena za 1 szt.

Ilość

 

Bezpieczeństwo Płatności

 

Szybka dostawa

Trwała i elastyczna wkładka ortopedyczna renomowanej firmy Saluber - odciążająca stopy, dla osób z uszkodzeniami stóp (jak np. owrzodzenia, pęcherze), dla wrażliwych stóp. Idealna dla diabetyków - osób chorych na cukrzycę.

Stałe odciążanie i amortyzacja:
  • Trwały i odporny na ścieranie Poron® zapewnia stałą amortyzację, odporność na zgniatanie i długą żywotność.Bardzo duża stabilność, trwałość i równomierny nacisk systemu FORS™-15!; wstępnie wycięte wtyczki (kołki) są wyrywane, aby utworzyć strefy odciążające, ale pozostają solidnie na swoim miejscu, gdy nie są zakłócane.
Najlepsze w swojej klasie materiały:

Łączna wyściółka Poron® ma grubości 15 mm, z czego górna warstwa o grubości 5 mm zawsze znajduje się pod stopą, nawet po usunięciu zatyczek (pozostaje na miejscu, zapewniając stałą amortyzację). Wytrzymałe i odporne na ścieranie górne pokrowce z Alcantary® minimalizują poślizg i prześwit oraz pochłaniają pot - są antyalergiczne i odporne na bakterie. Unikalna warstwa środkowa z tkaniny zapobiega zapadaniu się nieobciążonych obszarów. Dolne kołki (zatyczki) znajdujące się z dołu wkładki o grubości 10 mm można usunąć, aby w razie potrzeby zmniejszyć nacisk.

Wielowarstwowy Poron® zapewnia miękkość i wsparcie tam, gdzie jest to potrzebne:

Miękki Poron® o niskiej gęstości najbliższy stopie (grzbietowy) a Poron® o większej gęstości znajduje się w dolnej części wkładki.

Wyjątkowo elastyczne:

Wkładkę FORS™-15 można przyciąć do dowolnego pożądanego kształtu i rozmiaru.

Łatwa w pielęgnacji:

Aby całkowicie oczyścić i zdezynfekować, namocz wkładkę FORS™-15 w 10% roztworze wybielacza chlorowego na 10 minut i w razie potrzeby delikatnie wyszoruj, a następnie dokładnie spłucz i wysusz na powietrzu.

ROZMIAR (ORAZ KSZTAŁT) WKŁADKI WIDOCZNY NA 2 ZAŁĄCZONYM ZDJĘCIU.
Cena za 1 szt.

Specyficzne kody