Orteza VACOcast Diabetic

0,00 zł

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ ORAZ CENĘ KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI.

Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

Bezpieczeństwo Płatności

 

Szybka dostawa

Orteza VACOcast Diabetic doskonale wspomaga leczenie stopy cukrzycowej, dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii próżniowej VACO12. 

W zastosowanej technologii ciśnienie rozkłada się równomiernie, umożliwiając uniknięcie naporu na chorą stopę i łagodząc pojawiający się ból. Stopa jest znacznie odciążona, przyspieszając gojenie się rany.

W ortezie umieszczono poduszkę próżniową, wypełnioną bardzo duża ilość kuleczek styropianowych absorbujących dwunastokrotnie większe obciążenie. Za pomocą pompki z poduszki usuwane jest powietrze, dzięki czemu przylega ona do stopy, dostosowuje się do jej kształtu i zniekształceń - staje się ona sztywna jak gips. Następnie powietrze jest ponownie wtłaczane do poduszki, powodując, że staje się ona miękka.

VACOcast Diabetic jest lekka oraz umożliwia regulację ruchu od -15 do 30 stopni. Posada trzystopniową regulację długości oraz wymienne wkładki wewnętrzne ułatwiające utrzymanie higieny. Jest uniwersalna - można ją założyć zarówno na prawą, jak i lewą nogę. Łatwy i szybki sposób zakładania i ściągania daje możliwość codziennej kontroli rany.

Specyficzne kody