Orteza VACOpedes Diabetic

0,00 zł

ZAPYTAJ O DOSTĘPNOŚĆ ORAZ CENĘ KONTAKTUJĄC SIĘ Z NAMI.

Rozmiar
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


 

Bezpieczeństwo Płatności

 

Szybka dostawa

VACOpedes Diabetic jest bardzo dobrym rozwiązaniem wspomagającym leczenie stopy cukrzycowej, przeznaczonym dla pacjentów, który mają trudności z chodzeniem w wysokich butach.

W ortezie umieszczono poduszkę próżniową, wypełnioną bardzo duża ilość kuleczek styropianowych absorbujących dwunastokrotnie większe obciążenie. Poduszka ta dostosowuje się do kształtu stopy oraz jej zniekształceń. 

W zastosowanej technologii ciśnienie rozkłada się równomiernie, umożliwiając uniknięcie naporu na chorą stopę i łagodząc pojawiający się ból. Stopa jest znacznie odciążona, przyspieszając gojenie się rany.

Lekka konstrukcja, niska wysokość oraz duży zakres regulacji ruchu w kostce pozwalają na swobodne chodzenie, zapewniając równocześnie bardzo dobrą stabilizację chorej kończyny. Zdejmowana podeszwa oraz wymienne wkładki wewnętrzne zapewniają utrzymanie higieny i komfortu.

Ortezę można założyć zarówno na prawą, jak i lewą nogę - jest ona uniwersalna. Łatwy i szybki sposób zakładania i ściągania daje możliwość codziennej kontroli rany.

Specyficzne kody